AK Parti Antalya İl Başkanı ve Heyeti, Milletvekillerini Ziyaret Etti

 AK Parti Antalya İl Başkanı ve Heyeti, Milletvekillerini Ziyaret Etti

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve beraberindeki heyet, 28. dönem AK Parti ve MHP milletvekillerini TBMM’de ziyaret etti.

İl Başkanı Ali Çetin, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan ve İl Yürütme Kurulu Üyeleri ilk olarak önceki dönem Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na ziyarette bulundu.

Heyet daha sonra Meclis’te AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Tuba Vural Çokal, Kemal Çelik, Atay Uslu ve İbrahim Ethem Taş’ı ziyaret ederek, yeni dönemde Meclis’te çalışma yürüten milletvekillerine başarılar diledi.

Heyettekiler daha sonra Cumhur İttifakı ortağı MHP Antalya milletvekilleri Abdurrahman Başkan ve Hilmi Durgun ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gün boyu süren ziyaretlerde milletvekilleriyle görüşmeler yapan heyet, Antalya’nın sorunlarının çözüme kavuşturulması konusunda destek istedi.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, ziyaretlere ilişkin, “14 Mayıs seçimlerinden sonra Cumhur İttifakı olarak 8 milletvekili çıkardık. Bugün de 8 vekilimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Tabii ziyaretlerimizdeki gündemimiz Antalyamız oldu. Antalya’nın çözüm bekleyen sorunlarını vekillerimize ilettik. Milletvekillerimiz de sağ olsunlar her zaman olduğu gibi yine destek vereceklerini söyledi. İnşallah hep beraber Antalya’ya hizmete devam edeceğiz.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap