ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE AKREP BURCUNDA YENİ AY

 ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE AKREP BURCUNDA YENİ AY

AKREP BURCUNDA YENİ AY’I YOUTUBE KANALIMDA İZLEYEBİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜR EDERİM.
Mars’ın Uranüs’le karşıt açısı olacak, stres, gerginlik ve sağlık olarak, dolaşım sistemi, safra, kalp genital bölge kasıklar spazım, prostat gibi gündemler olabilir. Söylemiş olduğum runeleri şifa niyetine çalıştırın lütfen. Akrep dönüşümü ve küllerinden yeniden doğmayı anlatır. Uzun zamandır uğraş verdiğiniz ve tarafta kaldığınız konularda artık karar verme, yön çizme ve başlama enerjisi mevcut, akrepler sizin için doğum yeniden başlıyor. Güzellikler diliyorum.
Koç : Kredi nafaka, alacak verecek, miras, para gündemleri olabilir.
Boğa :Her türlü ikili ilişkilerde Aşk’ta ortaklıkta evlilikte bir dönüşüm olabilir. Bekarlar evlikik kararı alabilir.
İkizler :İş konularınızda hızlanmalar var iş kurna değiştirme olabilir. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. Evcil hayvanlarınızın bakımıyla ilgilenebilirsiniz
Yengeç : Aşk, çocuklar yaratıcılık, sanat, hobi, eğlence gibi konularda gündemler olabilir. Kız çocukları olanlar bu ay daha dikkat etsinler. Akrep ve Mars taciz verebilir. Allah esirgesin diyelim.

Aslan : Ev alma, satma, taşınma, miras tadilat gibi durumlarınız olabilir. Aile içerisinde önemli yenilikler ailevi konularla uğraşlar verebilirsiniz.
Başak :Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, eğitim, ticari konular seyahatler aracınız bunlarla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.
Terazi :Parasal konular para harcama, gelir gider miras gibi gündemler olabilir.
Akrep : Sizin evinizde yeniay meydana geliyor. Yeni başlangıçlar, dış görünüşte değişiklik, evlilik, yeni yerler işle ve eğitimle ilgili önemli kararlar ve dönüşüm içindesiniz. Muhteşem olacak.
Yay : Gizli saklı olaylar, gizli düşmanlar, hastahane, gibi gündemler olabilir. Dua meditasyon yapmak iyi gelecek 22aralık itibariyle güneş gibi parlıyorsun.
Oğlak : Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, guruplar, dernekler, vakıflar, gelecek planlarınız için harekete geçiyorsunuz.
Kova :Statü değişikliği yükselme, terfi alma yer değişikliği evlikik gibi durumlarınız olabilir. Yeni bir ilişkiye ve kariyerde yeniliğe imzalar atabilirsiniz.
Balık : Yurt dışı yabancılar seyahatler, eğitim, ticari konular, uzun yolculuklar, uzaktaki tanıdıklar varsa mahkeme, hukuk ve yükseköğrenimle ilgili gündemler olabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap