25 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar: 25 Mayıs Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

 25 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar: 25 Mayıs Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Şans oyunuseverlerin ilgiyle takip ettiği Süper Loto’da bu akşam da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar olmak haftanın üç günü düzenlenen çekiliş 21:30’da canlı yayında gerçekleştirildi. Gündem olan çekilişin detayları, Milli Piyango tarafından detaylıca paylaşılıyor. Noter ve Milli Piyango yetkililerinin eşliğinde yapılan Süper Loto canlı yayını sonuçları araştırılıyor. Peki 25 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Mayıs Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 25 Mayıs Süper Loto sonuç sorgulama sayfası…

25 Mayıs Perşembe Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlemiş olduğu şans oyunlarından Süper Loto, bu akşam 21:30’da canlı yayında gerçekleşti. Noter ve Milli Piyango’nun yer aldığı canlı yayın çekilişine ait sonuçlar, Milli Piyango resmi web sitesinde ilan edildi. 6 bilenin büyük ikramiyeyi kazandığı 25 Mayıs Süper Loto sonuçları için haberimiz üzerinde yer alan Süper Loto Sonuç ekranını izleyebilirsiniz.

25 Mayıs Perşembe Süper Loto Sonuçları Açıklandı!

25 Mayıs Perşembe günü Süper Loto’da kazandıran numaralar; 1, 17, 38, 41, 52, 57 oldu. 6 bilen bir kişi çıkmadığı için 4.725.710,30 TL devretti. 

21 MAYIS PAZAR SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap