Heyecanla Beklenen Barbie Filminin Yeni Fragmanı Sosyal Medyayı Kasıp Kavurdu!

 Heyecanla Beklenen Barbie Filminin Yeni Fragmanı Sosyal Medyayı Kasıp Kavurdu!

Barbie filmi 2023 yazının en çok beklenen yapımlarından biri şüphesiz ki… Margot Robbie ve Ryan Gosling ikilisinin başrollerinde yer aldığı film özellikle Barbie hayranlarını epey heyecanlandırdı. Her fragmanı ve afişiyle içimizi kıpır kıpır eden yapım cephesinden yeni bir haber geldi. Temmuz ayında vizyona girecek olan Barbie filminin yeni fragmanı yayınlandı. 

Sosyal medyayı adeta çalkalayan fragmanı gelin birlikte görelim…

Yönetmenliğini Little Women, Lady Bird gibi filmlere imza atan Greta Gerwig’in üstlendiği Barbie filmi yılın en merak edilen filmleri arasındaki yerini aldı.

Margot Robbie’nin Barbie’yi Ryan Gosling’in ise Ken’i canlandırdığı film ilk fragmanı yayınlandığından beri gündemden düşmüyor.

Filmde Barbie Land’de yaşayan bir Barbie bebeğin, artık yeterince harika olmadığı için oradan kovulup gerçek hayatla tanışması anlatılıyor.

Hem Barbie dünyasında hem de gerçek dünyada Barbie ve erkek arkadaşı Ken’in yaşayacağı serüvenler bir hayli merak ediliyor.

Dua Lipa, Will Ferrell, Issa Rae, Simu Liu, Kate McKinnon, America Ferrera, Michael Cera ve Alexandra Shipp gibi isimlerin yer aldığı yapım oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip.

21 Temmuz 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek olan Barbie The Movie her gelişmesiyle bir kez daha heyecan yaratıyor.

Henüz vizyona girmeden sosyal medyayı adeta kasıp kavuran Barbie filminin yeni bir fragmanı daha yayınlandı.

İlk defa tam uzunlukta yayınlanan Barbie filmi fragmanına birçok yorum ve beğeni yağdı diyebiliriz.

İşte bizi pembeler diyarına götürecek olan Barbie filminin yeni fragmanı 👇💕

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap