Hilal Altınbilek: Artık seyahatlere alıştım

 Hilal Altınbilek: Artık seyahatlere alıştım

Son dönemde Metin Hara ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Hilal Altınbilek, önceki akşam Akmerkez’de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.

Alışveriş yapan güzel oyuncuya, muhabirler ilişkisini sordu. Altınbilek de konuyla ilgili; “Her şey yolunda” diye konuştu.

‘YENİ AŞKIYLA YAKALANDI’ İDDİASI

Hilal Altınbilek’ın Bozcaada’da Adriana Lima’nın eski sevgilisi, yazar Metin Hara’yla (39) sarmaş dolaş görüntülendiği iddia edilmişti. Güzel oyuncunun Lima’ya benzerliği dikkatlerden kaçmamıştı.

Rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle Adana, İstanbul arası mekik dokuyan 30 yaşındaki Altınbilek,”Artık alıştım, zorlanmıyorum seyahetlerden” ifadelerini kullandı.

SEVGİLİSİ İÇİN İSTANBUL’A GELDİ

Hayli keyifli olduğu dikkatlerden kaçmayan başarılı oyuncunun yazar sevgilisi Metin Hara’yla zaman geçirmek için İstanbul’a geldiği öğrenildi.

ESTETİK CEVABI

Öte yandan sık sık estetik haberiyle gündeme gelen Hilal Altınbilek, hakkındaki iddialara “Estetik burnum ve dişlerimde var. O kıyasladıkları 10 sene önceki halim. Yaptırdığım işlemler yüzümün tam ortasında olduğu için büyük bir fark yaratıyor” şeklinde yanıt vermişti.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • NUR SUBAŞIN’DAN ÖNEMLİ BİLGİLER – DEDİKODU KÜTÜPHANESİ
  NUR SUBAŞIN’DAN ÖNEMLİ BİLGİLER – DEDİKODU KÜTÜPHANESİ
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  7 ay önce

  […] şeyi öğrenirsiniz. Tabi insiyasyon süreçleri var  4 yıl, 2 yıl. Benim yaşadığım bu insiyasyon sürecinde  şöyle anlatayım ilahi bilgi bizim bir  kanadımız burada okuduğumuz kitaplar […]

  Cevapla
  3